top of page

Remote learning support

Public·29 members

[UŽIVO-] Qarabağ Molde gledati prijenos 21/09/2023


Qarabağ Molde FK rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 21. ruj 2023. u 16:45 UTC u na Azərsun Arena stadionu, Baku, Azerbaijan na UEFA ...


Europska liga - Prijenosi Uživo Nogomet Maccabi Haifa. TV prijenos još nije dostupan. 18:45. Qarabag. Molde. LP: Fran Tudor uveo Rakow u 3. pretkolo - hrsport.hr 2. kol 2023. — minuti utakmice. "Qarabağ FK to postrach polskich drużyn w Europie. Gdje gledati Dinamo – Rijeka, prijenos 6. kola HNL-a? Košarka. Korak ... Qarabağ - Molde na prijenos uživo na televiziji danas. Gdje prije 1 dan — Sto cete pronaci na ovoj stranici? S nama otkrij gdje možeš gledati Qarabağ - Molde Europa League besplatno danas Iznenadit ćete se. Nacional - Santa Fe 3:023:00Pereira - U. Magdalena -:-00:45Tolima - Envigado -:-KOLUMBIJA: Primera B - Clausura23:00Cortulua - Leones 0:121:00Bogota - Real Soacha -:-KOSTARIKA: Primera División - Apertura02:00Sporting San Jose - Herediano 1:304:00Cartagines - Zeledon 4:004:15San Carlos - Liberia 2:1MALAVI: Super League14:30Big Bullets - Mighty Tigers -:-14:30Kamuzu Barracks - Ekwendeni Hammers -:-MAROKO: Botola Pro21:00Wydad - Jeunesse Sportive Soualem -:-MEKSIKO: Liga MX - Apertura04:06Queretaro - Club America 1:2MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura01:05Tlaxcala - Atl. Morelia 2:303:05Correcaminos - Leones Negros 1:2NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura02:00Jalapa - Diriangen 0:3NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 1:118:00Managua FC U20 - Masachapa U20 -:-22:00Ferretti U20 - Ocotal U20 -:-NORVEŠKA: Division 2 - Group 216:45SK Gjovik-Lyn - Brann 2 -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 318:30Madla IL - Brodd -:-NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Gubitnici - Playoff15:00Kristiansund U19 - Haugesund U19 -:-15:00Sogndal U19 - Vålerenga U19 -:-NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Playoff12:30Molde U19 - Odds U19 -:-15:00Stromsgodset U19 - Ham-Kam U19 -:-PARAGVAJ: Primera Division - Clausura01:30Olimpia Asuncion - Ameliano 4:0PARAGVAJ: Copa Paraguay23:00San Lorenzo - Libertad 1:223:00Recoleta - Atyra -:-PERU: Liga 1 - Clausura01:30Cienciano - ADT Tarma 2:203:30U. [[NA LINIJI!!]] Qarabağ Molde gledati prijenos 21 rujna 2023 prije 1 sat — Qarabağ Molde gledati prijenos 21 rujna 2023. prije 1 sat — S nama otkrij gdje možeš gledati West Ham United - Bačka Topola Europa League ... de Deportes - Sport Boys 3:020:00Huancayo - Deportivo Garcilaso -:-22:20Cusco - Grau -:-PERU: Liga 222:00Comerciantes - Alianza Huanuco -:-POLJSKA: Central Youth League13:00Sandecja U19 - Gornik Z. U19 -:-RUMUNJSKA: Liga 119:00FC Hermannstadt - FCSB -:-RUSIJA: Kup - Grupna faza16:15Orenburg - F. Voronezh -:-SAD: MLS01:30CF Montreal - Cincinnati 1:101:30Charlotte - Philadelphia Union 2:201:30Columbus Crew - Chicago Fire 3:001:30DC United - Atlanta Utd 1:101:30Inter Miami - Toronto FC 4:001:30New York City - Orlando City 2:001:30New York Red Bulls - Austin FC 1:102:30Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps 4:102:30Sporting Kansas City - Nashville SC 0:302:30St. [Gledati TV***] Qarabağ Molde uživo prijenos gledati 21 rujn prije 3 sata — Qarabağ - Molde FK Rezultati uživo, međusobni susreti i Qarabağ Molde FK rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 21. ruj 2023. [[[Streaming@@@]](] Ajax Marseille uživo prijenos 21 rujna 2 prije 3 sata — prije 1 dan — [SPORT TV!!] Benfica RB Salzburg uživo prijenos gledati 20/09/2023 16. velj 2022. — uživo (Arena Sport 1) • 21:00 Benfica ... Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitel EUROPA: Europa League - Grupna faza. 18:45Bayer Leverkusen - Hacken -:- 18:45LASK - Liverpool -:- 18:45Panathinaikos - Villarreal -:- 18:45Qarabag - Molde -:- Grupo cathedralinter - Cathedral International prije 3 sata — [UŽIVO>>]]''] Ajax Marseille gledati prijenos 21 rujna 2023 prije 16 sati — Direktan prenos možete gledati na kanalu Arena Premium 2. Hesgoal TV prijenos nogometa uživo. Gdje gledati online Qarabağ. Position 4. Danas. 18:45. Molde. Position 1. Europa ≫ Europa League. Skupina G ≫ Round 01. Ce 18:45. Servette. (04.) Slavia Praha. (02.) 18:45. Ce 18 ... Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitelEUROPA: Europa League - Grupna faza18:45Bayer Leverkusen - Hacken -:-18:45LASK - Liverpool -:-18:45Panathinaikos - Villarreal -:-18:45Qarabag - Molde -:-18:45Rennes - M. Haifa -:-18:45Royale Union SG - Toulouse -:-18:45Servette - Slavia Prag -:-18:45Sheriff - AS Roma -:-21:00Ajax - Marseille -:-21:00Atalanta - Rakow -:-21:00Brighton - AEK -:-21:00Olympiakos - Freiburg -:-21:00Rangers - Betis -:-21:00Sparta Prag - Aris Limassol -:-21:00Sturm Graz - Sporting -:-21:00West Ham - TSC Bačka Topola -:-EUROPA: Europa Conference League - Grupna faza18:45Eintracht Frankfurt - Aberdeen -:-18:45Fenerbahce - Nordsjaelland -:-18:45Ferencvaros - Čukarički -:-18:45Genk - Fiorentina -:-18:45HJK - PAOK -:-18:45Legia - Aston Villa -:-18:45Ludogorets - Spartak Trnava -:-18:45Zrinjski - AZ Alkmaar -:-21:00Club Brugge - Besiktas -:-21:00Dinamo - FC Astana -:-21:00Lugano - Bodo/Glimt -:-21:00M. Kfar Saba - Maccabi Jaffa -:-18:30Ihud Bnei Shfaram - Hap. Ramat Gan -:-18:30Ironi Tiberias - H. Ironi Rishon -:-18:30Kiryat Shmona - Hapoel Afula -:-18:30M. Herzliya - Ramat Hasharon -:-18:30MS Kafr Qasim - Nof Hagalil -:-18:30Nes Tziona - H. Akko -:-IZRAEL: Liga Alef South18:00SC Dimona - H. Bnei Lod -:-18:45H. Herzliya - M. Ironi Ashdod -:-19:45H. Bikat Hayarden - Maccabi Yavne -:-20:30Shimshon Tel Aviv - Holon Yermiyahu -:-JEMEN: Division 113:30OdgođenoTaliat Taiz - Al Wahda -:-JORDAN: Premier League17:00Sahab - Al Ramtha -:-19:30Aqaba - Al Hussein -:-KANADA: Canadian Premier League02:00Valour - Vancouver FC 0:1KANADA: U Sports00:15Dalhousie - Saint Marys -:-KATAR: Division 217:00Al-Kharitiyath - Al Mesaimeer -:-17:00Al Sailiya - Al Bidda -:-KAZAHSTAN: First Division13:00Jas Qyran - Kairat Almaty 2 -:-13:00Turan - Akademiya Ontustik -:-13:00Turkistan - FK Kyran -:-14:00Aktobe 2 - Zhenis -:-KOLUMBIJA: Primera A - Clausura23:00Chico - Junior 2:101:10Aguilas - America De Cali 2:203:20Atl. Louis City - Los Angeles FC 0:003:30Colorado Rapids - Seattle Sounders 1:203:30Real Salt Lake - FC Dallas 1:304:30Los Angeles Galaxy - Minnesota 4:304:30Portland Timbers - San Jose Earthquakes 2:1SAD: USL Championship01:00Miami FC - Louisville City 4:302:00Birmingham - Memphis 1:104:00Monterey Bay - San Diego Loyal 2:304:00Sacramento Republic - New Mexico 0:004:30Phoenix Rising - Indy Eleven 1:1SAD: USL League One02:00Forward Madison - Northern Colorado 0:004:30Central Valley Fuego - North Carolina 0:3SAD: NISA03:00Albion San Diego - Savannah Clovers 4:0SALVADOR: Primera Division - Apertura23:3011 Deportivo - Luis Angel Firpo 1:123:30Fuerte San Francisco - Dragon 2:123:30Platense Municipal - Santa Tecla 0:203:30Metapan - Jocoro 1:104:00Aguila - Alianza FC 0:018:00Municipal Limeno - FAS 1:2SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League17:00Al-Ettifaq - Al Taee -:-17:00Al-Taawon - Al-Raed -:-17:00Damac - Al-Hilal -:-20:00Al-Ittihad FC - Al Fateh -:-20:00Al Shabab - Al Hazem -:-SAUDIJSKA ARABIJA: Division 117:20Al Taraji - Al Bukayriyah -:-17:55Al Orubah - Hajer -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Caribbean Cup00:06Port Of Spain (Tri) - Golden Lion (Mar) 2:302:06Atletico Pantoja (Dom) - Harbour View (Jam) 1:1SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Gold Cup Women - Kvalifikacije - Liga A02:00Gvatemala Ž - Panama Ž 0:3SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Gold Cup Women - Kvalifikacije - Liga B00:30Martinik Ž - Honduras Ž 0:204:00Nikaragva Ž - El Salvador Ž 0:3SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Gold Cup Women - Kvalifikacije - Liga C01:00Bahami Ž - Grenada Ž 1:622:00Angvila Ž - Kajmanski Otoci Ž -:-00:00Belize Ž - Aruba Ž -:-SLOVENIJA: 2. Tel Aviv - Breidablik -:-21:00Slovan Bratislava - Klaksvik -:-21:00Viktoria Plzen - FC Ballkani -:-21:00Zorya - Gent -:-SRBIJA: Super Liga16:30IMT Novi Beograd - Radnički 1923 -:-AFRIKA: Africa Cup of Nations Women - Kvalifikacije17:00Gvineja Ž - Mauricijus Ž -:-17:30Gvineja Bisau Ž - Kongo Ž -:-19:00Gambija Ž - Namibija Ž -:-ALŽIR: U21 League17:00Belouizdad U21 - Magra U21 -:-17:00Ben Aknoun U21 - Chlef U21 -:-17:00Biskra U21 - US Souf U21 -:-17:00Constantine U21 - MC Alger U21 -:-17:00Kabylie U21 - Paradou U21 -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional23:30Estudiantes - San Lorenzo 0:023:30Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 2:102:00Instituto - Colon 3:102:00Racing Club - Newells Old Boys 2:122:00Belgrano - Platense -:-23:30Union Santa Fe - Godoy Cruz -:-00:15Argentinos Jrs - Talleres Cordoba -:-ARGENTINA: Reserve League - Druga faza16:00Argentinos Jrs 2 - Platense 2 -:-20:00Independiente 2 - Racing Club 2 -:-20:00Lanus 2 - Banfield 2 -:-ARMENIJA: Premier League17:00Noah - Pyunik -:-ARMENIJA: First League14:00Syunik - FC Gandzasar -:-AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Championship U16 Women04:00Vanuatu U16 Ž - Novi Zeland U16 Ž 0:2707:00Cookovi Otoci U16 Ž - Fidži U16 Ž 0:4AUSTRIJA: Salzburg19:30Kuchl - Seekirchen -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa13:00Mingachevir - Lokbatan -:-13:00Shamakhi - Araz Saatli -:-13:30Difai Agsu - Zaqatala -:-AZIJA: AFC KupPoluvrijemeFC Ulaanbaatar (Mon) - Taiwan Steel (Tpe) 1:112:00Chao Pak Kei (Mac) - Taichung (Tpe) -:-14:00Abdish-Ata (Kgz) - Altyn Asyr (Tkm) -:-14:00Cebu FC (Phl) - Phnom Penh Crown (Cam) -:-14:00Hai Phong (Vie) - PSM Makassar (Ina) -:-14:00Sabah (Mys) - Hougang (Sgp) -:-14:00Shan Utd (Mya) - Macarthur FC (Aus) -:-16:00Ravshan (Taj) - Merw (Tkm) -:-AZIJA: Asian GamesPoluvrijemeIndija U23 - Bangladeš U23 0:0PoluvrijemeKuvajt U23 - Bahrein U23 0:0PoluvrijemeMongolija U23 - Saudijska Arabija U23 0:1PoluvrijemeTajvan U23 - Indonezija U23 0:013:30Iran U23 - Vijetnam U23 -:-13:30Kirgistan U23 - Sjeverna Koreja U23 -:-13:30Mianmar U23 - Kina U23 -:-13:30Tajland U23 - Južna Koreja U23 -:-AZIJA: Asian Games Women10:00OtkazanoSjeverna Koreja Ž - Kambodža Ž -:-13:30Tajvan Ž - Indija Ž -:-BRAZIL: Serie A00:00Goias - Flamengo 0:002:30Fluminense - Cruzeiro 1:002:30Sao Paulo - Fortaleza 1:200:00Vasco - Coritiba -:-00:30Athletico-PR - Internacional -:-BRAZIL: Campeonato Paraibano 200:00Desportiva Guarabira - EC de Patos -:-00:00Spartax - Picuiense -:-BRAZIL: Copa do Brasil U2020:00Bahia U20 - CSA U20 -:-21:30Cruzeiro U20 - Sampaio Correa U20 -:-BRAZIL: Copa Rio19:45Portuguesa RJ - Duque De Caxias -:-BUTAN: Premier League11:00OdgođenoUgyen Academy - Tensung -:-ČILE: Primera B23:30Cobreloa - CD Santa Cruz -:-EGIPAT: Premier League15:00Pharco - Future FC -:-18:00Al Ittihad - Ceramica Cleopatra -:-18:00Pyramids - Zamalek -:-EKVADOR: Serie B02:00Ind. Juniors - Buhos ULVR 2:0FINSKA: Kakkonen - Skupina A18:00PEPO - Lahden Reipas -:-GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura02:30Guastatoya - Municipal 3:104:30Comunicaciones - Xelaju 2:1HONDURAS: Liga Nacional - Apertura02:00Victoria - Motagua 0:404:00Real Espana - Olancho 3:1INDIJA: ISL16:30Kerala Blasters - Bengaluru FC -:-IRAN: Persian Gulf Pro League16:45Mes Rafsanjan - Aluminium Arak -:-17:30Esteghlal Khuzestan - Zob Ahan -:-ITALIJA: Serie C - Group C18:30ACR Messina - Turris -:-18:30Benevento - Taranto -:-18:30Brindisi - Monterosi -:-18:30Latina - Casertana -:-18:30Sorrento - Avellino -:-20:45Crotone - Audace Cerignola -:-20:45Foggia - Virtus Francavilla -:-20:45Juve Stabia - Potenza -:-20:45Monopoli - Catania -:-20:45Picerno - Giugliano -:-IZRAEL: Leumit League18:30Hapoel Umm al-Fahm - Bnei Yehuda -:-18:30H. Qarabag protiv NK Olimpija Ljubljana Live Prijenos i H2H Otkrijte kako mozete gledati Qarabag protiv NK Olimpija Ljubljana uzivo stream besplatno i pogledajte svu H2H statistiku koju trebate. [[Televizija uživo!]^] Real Madrid Union Berlin uživo prijen prije 1 dan — [Televizija uživo!]^] Real Madrid Union Berlin uživo prijenos gledati 20.09.2023 prije 19 sati — Liverpool - Real Madrid, 21. 2. 23. [[televizor@@@]#] Brighton AEK prijenos 21 rujna 2023 prije 4 sata — Qarabag, Molde, Haecken Europa League Group Stage Draw #UELdraw pic. twitter. com/tP1f2bOsDE — Football Daily (@footballdaily) ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Kayla Atherton
  • Semen Black
    Semen Black
  • Harry Wallker
    Harry Wallker
  • Max Vanisch
    Max Vanisch
  • Amelia Walker
    Amelia Walker
bottom of page