top of page

Remote learning support

Public·57 members

[[[HD UŽIVO<<<]]((] Olympiacos Freiburg prijenos 21 rujna 2023


Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta!


United, 2009/10 LASK - Liverpool Olympiacos - Freiburg ABA SUPERKUP 04:30 Aalborg - Pelister Rukomet Young Boys - Leipzig Man. City - Crvena zvezda 10:00 Miami - Denver, G4 12:00 16:30 MOZZART BET SUPERLIGA IMT - Radnički 1923 Panathinaikos - Villarreal Ajax - Marseille 02:00 ENGLESKA LIGA PL Stories 02:30 BRAZILSKA LIGA Goias - Flamengo CHAMPIONSHIP Norwich - Leicester Cardiff - Swansea West Ham - Man. City ŠKOTSKA LIGA St. Johnstone - Rangers 14:00 Bournemouth - Chelsea ABA 2 KVALIFIKACIJE OKK Spars - Vojvodina MAN CITY TV - Inside City Sheriff - Roma 20:45 PL Moments Brighton - AEK Newcastle - Brentford Cagliari - Udinese 04:00 ŠPANSKA LIGA Getafe - Osasuna Monza - Lecce Villarreal - Almeria Barcelona - Betis Roma - Empoli Athletic - Cadiz Verona - Bologna La Liga Zap Full Impact Rennes - Maccabi Haifa La Liga Moments Rangers - Betis La Liga World La Liga Chronicles 00:00 Rayo Vallecano - Alaves 01:30 RUSKA LIGA Ural - Fakel 03:30 Majke šampioni - ep. Nogomet - Nogomet na TV-u LIVE prijenos utamica na www.repriza.net. Raspored za 31.08.2008. Celtic FC 20:15 Freiburg - Hansa R. DSF Sport -Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA Premiere ... Kfar Saba - Maccabi Jaffa -:-18:30Ihud Bnei Shfaram - Hap. Ramat Gan -:-18:30Ironi Tiberias - H. Ironi Rishon -:-18:30Kiryat Shmona - Hapoel Afula -:-18:30M. Herzliya - Ramat Hasharon -:-18:30MS Kafr Qasim - Nof Hagalil -:-18:30Nes Tziona - H. Akko -:-IZRAEL: Liga Alef South18:00SC Dimona - H. Bnei Lod -:-18:45H. Herzliya - M. Tel Aviv - Breidablik -:-21:00Slovan Bratislava - Klaksvik -:-21:00Viktoria Plzen - FC Ballkani -:-21:00Zorya - Gent -:-SRBIJA: Super Liga16:30IMT Novi Beograd - Radnički 1923 -:-AFRIKA: Africa Cup of Nations Women - Kvalifikacije17:00Gvineja Ž - Mauricijus Ž -:-17:30Gvineja Bisau Ž - Kongo Ž -:-19:00Gambija Ž - Namibija Ž -:-ALŽIR: U21 League17:00Belouizdad U21 - Magra U21 -:-17:00Ben Aknoun U21 - Chlef U21 -:-17:00Biskra U21 - US Souf U21 -:-17:00Constantine U21 - MC Alger U21 -:-17:00Kabylie U21 - Paradou U21 -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional23:30Estudiantes - San Lorenzo 0:023:30Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 2:102:00Instituto - Colon 3:102:00Racing Club - Newells Old Boys 2:122:00Belgrano - Platense -:-23:30Union Santa Fe - Godoy Cruz -:-00:15Argentinos Jrs - Talleres Cordoba -:-ARGENTINA: Reserve League - Druga faza16:00Argentinos Jrs 2 - Platense 2 -:-20:00Independiente 2 - Racing Club 2 -:-20:00Lanus 2 - Banfield 2 -:-ARMENIJA: Premier League17:00Noah - Pyunik -:-ARMENIJA: First League14:00Syunik - FC Gandzasar -:-AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Championship U16 Women04:00Vanuatu U16 Ž - Novi Zeland U16 Ž 0:007:00Cookovi Otoci U16 Ž - Fidži U16 Ž -:-AUSTRIJA: Salzburg19:30Kuchl - Seekirchen -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa13:00Mingachevir - Lokbatan -:-13:00Shamakhi - Araz Saatli -:-13:30Difai Agsu - Zaqatala -:-AZIJA: AFC Kup10:00FC Ulaanbaatar (Mon) - Taiwan Steel (Tpe) -:-12:00Chao Pak Kei (Mac) - Taichung (Tpe) -:-14:00Abdish-Ata (Kgz) - Altyn Asyr (Tkm) -:-14:00Cebu FC (Phl) - Phnom Penh Crown (Cam) -:-14:00Hai Phong (Vie) - PSM Makassar (Ina) -:-14:00Sabah (Mys) - Hougang (Sgp) -:-14:00Shan Utd (Mya) - Macarthur FC (Aus) -:-16:00Ravshan (Taj) - Merw (Tkm) -:-AZIJA: Asian Games10:00Indija U23 - Bangladeš U23 -:-10:00Kuvajt U23 - Bahrein U23 -:-10:00Mongolija U23 - Saudijska Arabija U23 -:-10:00Tajvan U23 - Indonezija U23 -:-13:30Iran U23 - Vijetnam U23 -:-13:30Kirgistan U23 - Sjeverna Koreja U23 -:-13:30Mianmar U23 - Kina U23 -:-13:30Tajland U23 - Južna Koreja U23 -:-AZIJA: Asian Games Women10:00Sjeverna Koreja Ž - Kambodža Ž -:-13:30Tajvan Ž - Indija Ž -:-BRAZIL: Serie A00:00Goias - Flamengo 0:002:30Fluminense - Cruzeiro 1:002:30Sao Paulo - Fortaleza 1:200:00Vasco - Coritiba -:-00:30Athletico-PR - Internacional -:-BRAZIL: Campeonato Paraibano 200:00Desportiva Guarabira - EC de Patos -:-00:00Spartax - Picuiense -:-BRAZIL: Copa do Brasil U2020:00Bahia U20 - CSA U20 -:-21:30Cruzeiro U20 - Sampaio Correa U20 -:-BRAZIL: Copa Rio19:45Portuguesa RJ - Duque De Caxias -:-BUTAN: Premier League11:00OdgođenoUgyen Academy - Tensung -:-ČILE: Primera B23:30Cobreloa - CD Santa Cruz -:-EGIPAT: Premier League15:00Pharco - Future FC -:-18:00Al Ittihad - Ceramica Cleopatra -:-18:00Pyramids - Zamalek -:-EKVADOR: Serie B02:00Ind. Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitelEUROPA: Europa League - Grupna faza18:45Bayer Leverkusen - Hacken -:-18:45LASK - Liverpool -:-18:45Panathinaikos - Villarreal -:-18:45Qarabag - Molde -:-18:45Rennes - M. Haifa -:-18:45Royale Union SG - Toulouse -:-18:45Servette - Slavia Prag -:-18:45Sheriff - AS Roma -:-21:00Ajax - Marseille -:-21:00Atalanta - Rakow -:-21:00Brighton - AEK -:-21:00Olympiakos - Freiburg -:-21:00Rangers - Betis -:-21:00Sparta Prag - Aris Limassol -:-21:00Sturm Graz - Sporting -:-21:00West Ham - TSC Bačka Topola -:-EUROPA: Europa Conference League - Grupna faza18:45Eintracht Frankfurt - Aberdeen -:-18:45Fenerbahce - Nordsjaelland -:-18:45Ferencvaros - Čukarički -:-18:45Genk - Fiorentina -:-18:45HJK - PAOK -:-18:45Legia - Aston Villa -:-18:45Ludogorets - Spartak Trnava -:-18:45Zrinjski - AZ Alkmaar -:-21:00Club Brugge - Besiktas -:-21:00Dinamo - FC Astana -:-21:00Lugano - Bodo/Glimt -:-21:00M. SNL16:00Bilje - Triglav -:-16:00Jadran Dekani - Beltinci -:-16:00Nafta - Tolmin -:-20:30Rudar - Grosuplje -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske10:30Španjolska U16 - Italija U16 -:-12:00Danska U16 - Belgija U16 -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene01:00Urugvaj U19 Ž - Argentina U19 Ž 1:214:00Čile U19 Ž - Brazil U19 Ž -:-14:00Hrvatska U19 Ž - Slovačka U19 Ž -:-16:00Belgija U23 Ž - Švedska U23 Ž -:-16:00Italija U23 Ž - Nizozemska U23 Ž -:-16:30Libanon Ž - Butan Ž -:-17:00Norveška U19 Ž - Švedska U19 Ž -:-18:00Paragvaj U19 Ž - Bolivija U19 Ž -:-18:30Norveška U23 Ž - Engleska U23 Ž -:-19:00Portugal U23 Ž - Španjolska U23 Ž -:-19:30Malezija Ž - Pakistan Ž -:-21:30Kolumbija U19 Ž - Peru U19 Ž -:-SVIJET: Klupske prijateljske - žene17:00RB Leipzig Ž (Ger) - Potsdam Ž (Ger) -:-TANZANIJA: Ligi Kuu Bara15:00Simba - Coastal Union -:-18:00Azam - Singida Fountain Gate -:-TUNIS: Ligue Professionnelle 116:30Etoile Sahel - Club Africain -:-UGANDA: Premier League18:00Vipers - Arua Hill -:-UKRAJINA: Youth League11:00Oleksandriya U19 - Ch. Juniors - Buhos ULVR 2:0FINSKA: Kakkonen - Skupina A18:00PEPO - Lahden Reipas -:-GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura02:30Guastatoya - Municipal 3:104:30Comunicaciones - Xelaju 2:1HONDURAS: Liga Nacional - Apertura02:00Victoria - Motagua 0:404:00Real Espana - Olancho 3:1INDIJA: ISL16:30Kerala Blasters - Bengaluru FC -:-IRAN: Persian Gulf Pro League16:45Mes Rafsanjan - Aluminium Arak -:-17:30Esteghlal Khuzestan - Zob Ahan -:-ITALIJA: Serie C - Group C18:30ACR Messina - Turris -:-18:30Benevento - Taranto -:-18:30Brindisi - Monterosi -:-18:30Latina - Casertana -:-18:30Sorrento - Avellino -:-20:45Crotone - Audace Cerignola -:-20:45Foggia - Virtus Francavilla -:-20:45Juve Stabia - Potenza -:-20:45Monopoli - Catania -:-20:45Picerno - Giugliano -:-IZRAEL: Leumit League18:30Hapoel Umm al-Fahm - Bnei Yehuda -:-18:30H. 22. Portugal - Švajcarska, 6. 12. 22. Maroko - Portugal, 10. 22. SVETSKO PRVENSTVO Ž Španija - Engleska Kostarika - Nemačka, 1. 22. EURO KVALIFIKACIJE Slovačka - BIH, 26. 3. 23. Srbija - Litvanija, 24. 23. Engleska - Francuska, 10. 22. Great Sporting Moments Eintracht - Aberdeen Atalanta - Rakow Portugal - BIH, 17. 6. 23. La Lakers - Milwaukee, 10. 2. Miami - New York, G3 Brooklyn - Philadelphia, G3 Boston - Philadelphia, G7 New York - Miami, G1 Minnesota - Denver, G3 Sportske igre mladih, ep. Tv Program | Arena Sport TV01:00 LIGA ŠAMPIONA Arsenal - PSV Fudbal 03:00 Braga - Napoli 06:00 08:00 Sevilla - Lens 10:05 Real Sociedad - Inter 12:05 14:05 Real Madrid - Union Berlin 16:00 Bayern - Man. United 18:00 UEL/UECL STUDIO Uživo 18:45 LIGA KONFERENCIJA Ferencvaros - Čukarički 21:00 LIGA EVROPE West Ham - TSC 23:00 23:30 Pregled kola 01:00 05:00 ITALIJANSKA LIGA NBA Sacramento - Golden State, G7 Košarka NFL Američki fudbal 10:30 12:30 Benfica - Salzburg 14:30 Magazin 15:30 KLASICI PREMIJER LIGE Chelsea - Aston Villa, 2007/08 VTB SUPERCUP MBA - Fenerbahce 18:15 Burnley - Man. 8 Fenerbahce - Nordsjaelland Sturm - Sporting 00:45 Celje - Porto 04:15 FRANCUSKA LIGA Strasbourg - Boulougne, 26. 22. 06:30 Kozle - Jastrzebski, finale Odbojka INDY CAR Indianapolis Motor Speedway, Pregled Auto moto 13:00 TURSKA LIGA Galatasaray - Fenerbahce, 27. 22. 14:45 Boulougne - Monaco, G3 Kiel - Pick Szeged Barca - Magdeburg 22:30 Galatasaray - Karsiyaka, 8. 10. 22. ARGENTINSKA LIGA River Plate - Arsenal Sarandi BELGIJSKA LIGA Eupen - Standard Reims - Brest PSG - Nice Clermont - Nantes Marseille - Toulouse 19:00 Lokomotiv - CSKA Sparta - Aris Limassol Lens - Metz 01:15 ABA LIGA FMP Soccerbet - Crvena zvezda MeridianBet, 29. 1. de Deportes - Sport Boys 3:020:00Huancayo - Deportivo Garcilaso -:-22:20Cusco - Grau -:-PERU: Liga 222:00Comerciantes - Alianza Huanuco -:-POLJSKA: Central Youth League13:00Sandecja U19 - Gornik Z. U19 -:-RUMUNJSKA: Liga 119:00FC Hermannstadt - FCSB -:-RUSIJA: Kup - Grupna faza16:15Orenburg - F. Voronezh -:-SAD: MLS01:30CF Montreal - Cincinnati 1:101:30Charlotte - Philadelphia Union 2:201:30Columbus Crew - Chicago Fire 3:001:30DC United - Atlanta Utd 1:101:30Inter Miami - Toronto FC 4:001:30New York City - Orlando City 2:001:30New York Red Bulls - Austin FC 1:102:30Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps 4:102:30Sporting Kansas City - Nashville SC 0:302:30St. Louis City - Los Angeles FC 0:003:30Colorado Rapids - Seattle Sounders 1:203:30Real Salt Lake - FC Dallas 1:304:30Los Angeles Galaxy - Minnesota 4:304:30Portland Timbers - San Jose Earthquakes 2:1SAD: USL Championship01:00Miami FC - Louisville City 4:302:00Birmingham - Memphis 1:104:00Monterey Bay - San Diego Loyal 2:304:00Sacramento Republic - New Mexico 0:004:30Phoenix Rising - Indy Eleven 1:1SAD: USL League One02:00Forward Madison - Northern Colorado 0:004:30Central Valley Fuego - North Carolina 0:3SAD: NISA03:00Albion San Diego - Savannah Clovers 4:0SALVADOR: Primera Division - Apertura23:3011 Deportivo - Luis Angel Firpo 1:123:30Fuerte San Francisco - Dragon 2:123:30Platense Municipal - Santa Tecla 0:203:30Metapan - Jocoro 1:104:00Aguila - Alianza FC 0:018:00Municipal Limeno - FAS 1:2SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League17:00Al-Ettifaq - Al Taee -:-17:00Al-Taawon - Al-Raed -:-17:00Damac - Al-Hilal -:-20:00Al-Ittihad FC - Al Fateh -:-20:00Al Shabab - Al Hazem -:-SAUDIJSKA ARABIJA: Division 117:20Al Taraji - Al Bukayriyah -:-17:55Al Orubah - Hajer -:-SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Caribbean Cup00:06Port Of Spain (Tri) - Golden Lion (Mar) 2:302:06Atletico Pantoja (Dom) - Harbour View (Jam) 1:1SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Gold Cup Women - Kvalifikacije - Liga A02:00Gvatemala Ž - Panama Ž 0:3SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Gold Cup Women - Kvalifikacije - Liga B00:30Martinik Ž - Honduras Ž 0:204:00Nikaragva Ž - El Salvador Ž 0:3SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Gold Cup Women - Kvalifikacije - Liga C01:00Bahami Ž - Grenada Ž 1:622:00Angvila Ž - Kajmanski Otoci Ž -:-00:00Belize Ž - Aruba Ž -:-SLOVENIJA: 2. Nogomet na Rezultati Mobile - livescore za mobitel 21:00Olympiakos - Freiburg -:- 21:00Rangers - Betis -:- 21:00Sparta Prag - Aris Limassol -:- 21:00Sturm Graz - Sporting -:- 21:00West Ham - TSC Bačka Topola ... [UŽIVO PRIJENOS===] Ajax Marseille uživo gledati 21.09.2023 prije 2 sata — United, 2009/10 LASK - Liverpool Olympiacos - Freiburg ABA SUPERKUP 04:30 Aalborg - Pelister Rukomet Young Boys - Leipzig Man. City - Crvena ... UEFA Europa League • Serije ... Olympiakos Piräus - SC Freiburg. ORF1. sutra. 20:50. Uživo UEFA Europa League Spieltag 1: Puntigamer Sturm Graz - Sporting Lissabon, Das Spiel. Arena Sport 7. 13 - Fudbal uživo - Utakmice uživo - uzivo.utakmica.rs Prenos uživo. Prenos počinje uskoro. Logo to livestream 365 livestream 365 logo Olympiacos - Freiburg. Fudbal - Europa League. čet. 12:00. Maccabi Tel Aviv ... Ironi Ashdod -:-19:45H. Bikat Hayarden - Maccabi Yavne -:-20:30Shimshon Tel Aviv - Holon Yermiyahu -:-JEMEN: Division 113:30OdgođenoTaliat Taiz - Al Wahda -:-JORDAN: Premier League17:00Sahab - Al Ramtha -:-19:30Aqaba - Al Hussein -:-KANADA: Canadian Premier League02:00Valour - Vancouver FC 0:1KANADA: U Sports00:15Dalhousie - Saint Marys -:-KATAR: Division 217:00Al-Kharitiyath - Al Mesaimeer -:-17:00Al Sailiya - Al Bidda -:-KAZAHSTAN: First Division13:00Jas Qyran - Kairat Almaty 2 -:-13:00Turan - Akademiya Ontustik -:-13:00Turkistan - FK Kyran -:-14:00Aktobe 2 - Zhenis -:-KOLUMBIJA: Primera A - Clausura23:00Chico - Junior 2:101:10Aguilas - America De Cali 2:203:20Atl. Olympiakos Piraeus - SC Freiburg Hesgoal TV prijenos uživo Olympiakos Piraeus - SC Freiburg Hesgoal TV prijenos nogometa uživo. Gdje mogu gledati sve prijenose uživo besplatno? S nama otkrij gdje možeš gledati ... 29 Đinđika Štefanek Baltika - Rostov KHL SKA - Spartak Hokej 08:30 Očevi šampioni - ep. 36 Čedomir Čađo 09:00 VTB SUPERKUP Unics - Mega, 24. 9. 22. 10:45 Teme do Arene - Željko Obradović 2. deo 11:30 Lokomotiv - Orenburg Dinamo - Nizhny Novgorod Dynamo Msk - Spartak 18:30 Sportske igre mladih, ep. 7 Genk - Fiorentina Club Brugge - Besiktas Oni žive za fudbal - FK MILJAKOVAC - Beograd Rubin - Zenit Galatasaray - Copenhagen Shakhtar - Porto Feyenoord - Celtic Barcelona - Antwerp Milan - Newcastle Lazio - Atletico Ludogorets - Spartak Slovan - Ki Klaksvik SVETSKO PRVENSTVO Katar - Senegal, 25. 11. Nacional - Santa Fe 3:023:00Pereira - U. Magdalena -:-00:45Tolima - Envigado -:-KOLUMBIJA: Primera B - Clausura23:00Cortulua - Leones 0:121:00Bogota - Real Soacha -:-KOSTARIKA: Primera División - Apertura02:00Sporting San Jose - Herediano 1:304:00Cartagines - Zeledon 4:004:15San Carlos - Liberia 2:1MALAVI: Super League14:30Big Bullets - Mighty Tigers -:-14:30Kamuzu Barracks - Ekwendeni Hammers -:-MAROKO: Botola Pro21:00Wydad - Jeunesse Sportive Soualem -:-MEKSIKO: Liga MX - Apertura04:06Queretaro - Club America 1:2MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura01:05Tlaxcala - Atl. Morelia 2:303:05Correcaminos - Leones Negros 1:2NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura02:00Jalapa - Diriangen 0:3NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura23:00Jalapa U20 - Diriangen U20 1:118:00Managua FC U20 - Masachapa U20 -:-22:00Ferretti U20 - Ocotal U20 -:-NORVEŠKA: Division 2 - Group 216:45SK Gjovik-Lyn - Brann 2 -:-NORVEŠKA: Division 3 - Group 318:30Madla IL - Brodd -:-NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Gubitnici - Playoff15:00Kristiansund U19 - Haugesund U19 -:-15:00Sogndal U19 - Vålerenga U19 -:-NORVEŠKA: Nasjonal U19 CL - Playoff12:30Molde U19 - Odds U19 -:-15:00Stromsgodset U19 - Ham-Kam U19 -:-PARAGVAJ: Primera Division - Clausura01:30Olimpia Asuncion - Ameliano 4:0PARAGVAJ: Copa Paraguay23:00San Lorenzo - Libertad 1:223:00Recoleta - Atyra -:-PERU: Liga 1 - Clausura01:30Cienciano - ADT Tarma 2:203:30U. 23. 02:45 Partizan Mozzart Bet - Zadar, 2. 23. Mega MIS - FMP Soccerbet, 8. 23. FMP Soccerbet - Cedevita Olimpija, 11. 2. 23. 07:30 Split - Crvena zvezda MeridianBet, 2. 23. Igokea - Mega MIS, 14. 23. 11:00 MTEL BH PREMIJER LIGA Borac - Posušje Partizan Mozzart Bet - Cedevita Olimpija, G1 Split - Borac, 31. 23. 16:45 Željezničar - Gošk Zrinjski - AZ Dinamo - Astana 23:15 MAKEDONSKA LIGA Tikveš - Vardar TSC - Železničar Mladost - Vojvodina Oni žive za fudbal - FK CRVENKA - Borča Kvalifikacije Rvanje Polufinala i finala 5. Olympiakos Piraeus raspored 2023-2024 ... Prijenos · Olympiakos Piraeus Rezultati · Olympiakos Piraeus Postave · Olympiakos Freiburg - Borussia Dortmund · Aston Villa - Crystal Palace · Fulham - Luton ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Kayla Atherton
  • Van Proft
    Van Proft
  • Gerth Sniper
    Gerth Sniper
  • Alex Gan
    Alex Gan
  • Justin K Bozeman
    Justin K Bozeman
bottom of page